niedziela, 1 września 2013

Lalki z filmu Equestria Girls - pierwsze recenzje

Właśnie pojawiły się pierwsze podstawowe lalki z filmu Equestria Girls.

Equestria Girls - lalki My Little Pony

Zanim Equestria Girls stały się stylowymi przyjaciółkami, były kucykami.
Twilight Sparkle, Rainbow Dash, Rarity, Pinkie Pie, Applejack oraz Fluttershy to przyjaciółki, które bez względu na to jak wszystko wokół nich zmienia się, udowodniają, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią!

 
Mamy dla Was pierwsze recenzje. Zapraszamy do zapoznania się z materiałem video.A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Applejack
Lalka Applejack pochodzi od kucyka Applejack (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz styl preferujący styl wiejskiej posiadłości. Applejack jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! W zestawie kapelusz oraz szczotka do włosów. Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat.

A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Fluttershhy
Lalka Fluttershy pochodzi od kucyka Fluttershy (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz uwielbia lśnić w swoim własnym, pełnym gracji stylu. Fluttershy jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat. 
 
A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Pinkie Pie
Lalka Pinkie Pie pochodzi od kucyka Pinkie Pie (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz nosi ubrania idealne na imprezę. Pinkie Pie jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! W zestawie opaska na głowę oraz szczotka do włosów. Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat. 
 
A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Rainbow Dash
Lalka Rainbow Dash pochodzi od kucyka Rainbow Dash (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz nosi się w sportowym stylu. Rainbow Dash jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat. 
 
A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Rarity
Lalka Rarity pochodzi od kucyka Rarity (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz błyszczy dziewczęcym blaskiem. Rarity jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! W zestawie modne okulary oraz szczotka do włosów. Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat. 
 
A3994, Equestria Girl lalka podstawowa Twilight Sparkle
Lalka Twilight Sparkle pochodzi od kucyka Twilight Sparkle (ma ten sam znaczek na policzku nawiązujący do jej kucykowego alter ego), ma te same cechy charakteru oraz lubi prezentować swój własny styl. Twilight Sparkle jest jedną z 6 przyjaciółek, które bez względu na to jak wszystko wokół się zmienia, udowodni, że prawdziwa przyjaźń pozostaje magią! W zestawie motyl do upięcia na głowie oraz szczotka do włosów. Lalka ma zdejmowaną, modną mini spódniczkę, buty charakterystyczne dla siebie oraz kartę ucznia CANTERLOT HIGH. Produkt dla dzieci powyżej 5 lat. 
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...