poniedziałek, 29 lipca 2013

Video recenzja: Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka

Mariposa™ i jej futrzana przyjaciółka Zee powracają! Przyłącz się do nich w filmie Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka. W tej magicznej przygodzie Mariposa™ zostaje mianowana królewską ambasadorką. Jej głównym zadaniem będzie pojednanie dwóch zwaśnionych krain: Skrzydłolandii oraz Błyszczylandii. Niestety, Mariposa™ nie robi dobrego wrażenia na królu. Zaprzyjaźnia się jednak z jego nieśmiałą córką, księżniczką Catanią™.


Na dodatek, w wyniku nieporozumienia, Mariposa zostaje zmuszona powrócić do swojej krainy. Na jej drodze staje
zła wróżka, która planuje zniszczyć Błyszczylandię. Mariposa™ za wszelką cenę nie chce do tego dopuścić i wyrusza na pomoc księżniczce Catanii™, wraz z którą muszą ocalić jej krainę. Obie dziewczyny udowadniają, że najłatwiej zdobyć prawdziwego przyjaciela po prostu będąc nim samemu.

Oto zdjęcia lalki Barbie jako księżniczka Catania™:

Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373 Barbie Catania™ z filmu Barbie™ Mariposa i Baśniowa Księżniczka - Y6373

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...