czwartek, 18 lipca 2013

Furby mówi po polsku

Jeżeli chcesz sprawić swemu dziecku prawdziwą radość - Furby to coś więcej niż najbardziej kreatywna zabawka!
Interaktywny stworek jest w stanie zdobyć serce nawet najbardziej zagorzałego twardziela. Jest dowcipny i towarzyski, w dodatku można z nim zrobić niemal wszystko - karmić go, łaskotać, głaskać, rozmawiać z nim, słuchać muzyki, tańczyć, potrząsać nim, ciągnąć go za ogonek lub uszy, a nawet podrzucać go i przekręcać do góry nogami- na wszystkie te czynności Furby reaguje!

Ale UWAGA! Furby z kim przestaje, takim się staje!

Warto więc być dla niego miłym i dbać o jego potrzeby, w przeciwnym razie może stać się złośnikiem i płatać Wam figle. Furby początkowo mówi wyłącznie w swym ojczystym języku, ale z czasem jest w stanie nauczyć się polskiego, stając się tym samym wspaniałym towarzyszem codzienności. Wystarczy z nim rozmawiać. Furby uwielbia dzieci, ale też chętnie plotkuje z innymi przedstawicielami swojego gatunku, na widok których tryska radością i dobrym humorem.
Furby
Zabawa z Furbym uczy dzieciaki opiekuńczości, otwartości i kreatywności w działaniu, pokazuje wpływ ich zachowania na osobowość innych!
Aby zabawa z Furbym była jeszcze pełniejsza wystarczy pobrać darmową aplikację Furby na androida lub iPhone'a, iPoda touch, iPada z systemem iOS 4,2 lub nowszym. Dzięki aplikacji można Furby nakarmić lub przetłumaczyć na polski to co mówi w swoim ojczystym języku - furbijskim.
Furby
Możliwości aplikacji na telefon:
  • wybierz jeden z ponad 100 rożnych produktów aby nakarmić nim Furby’ego!
  • przygotuj kanapkę dla Furby’ego - masz do wyboru 60 przepisów!
  • tłumaczy w czasie rzeczywistym co mówi Furby!
  • słownik języka furbish (np. dla sporządzenia sekretnych notek dla przyjaciół).
Furby

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...